Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Lyhyt nainen

Vierailija
10.06.2010 |

Voiko lyhyt nainen olla seksikäs.



155cm ja 50kg? Muhkea perse on, mutta tissit 70A, jotka aion suurennuttaa. Pitkät hiukset on..



Koko elämän on ollut huono itsetunto.



Käytän välillä tosi korkeita korkokenkiä -->15cm.

Kommentit (11)

Vierailija
1/11 |
10.06.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

Sellainen taskuvenus. Kaverin vaimo on juuri sellainen (itse olen heteronainen, btw). pointti on, että on selvä vyötärö ja kurvia muualla.

Vierailija
2/11 |
10.06.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

Eihän seksikkyys ole pituudesta kiinni.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/11 |
10.06.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

Lyhyillä naisilla on usein väljä toosa.

Vierailija
4/11 |
10.06.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kuvailemasi nainen on takuulla haluttava.

Vielä jos sinulla on vyötärö niin huh...Näin miehisestä näkökulmasta lyhyet naiset kiinostavat kovastikin. Syy voi olla se että mies tuntee itsensä lyhyen naisen kanssa pitemmäksi ja kookkaammaksi. Kuinka kivaa olisikaan siepata tuollainen syliinsä ja kantaa makkariin...

Vierailija
5/11 |
10.06.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

No ei ole ainakaan liian muhkea perse. Nuo on just hyvät mitat, varsinkin jos muija vähän urheilee ja käy salilla. Pienet tisut+törröttävät pakarat=uuh

Vierailija
6/11 |
10.06.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

Naisellisuus tulee ihan muista asioista, hanki vaikka reisiin ja peppuun lisää lihasta ellei sitä jo ole. Silikonitissien osakkeet on monen miehen silmissä aika matalalla. Naturaalit voittaa, oli sitten 70A tai 70E

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
7/11 |
10.06.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

mies 190cm olen kyllynä hulluna lyhyisiin naisiin. Jostain syystä pitkä naiset eivät ole yhtään niin eroottisia, kuin lyhyemmät siskonsa.



Älä suurennuta rintojasi.

Vierailija
8/11 |
10.06.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

Olen yli 190 cm mies ja olen aina kiihottunut lyhyistä naisista. Liittyneekö luolamiehen suojeluviettiin. Parisuhteessa iso pituusero olisi varmasti ongelmallinen, mutta irtonumerona ottaisin mieluiten pienen ja siron naisen nussittavaksi. Äläkä pumppaa silikonia tisseihisi! Silikonitissit on aina luonnottoman näköiset ja pienetkin aidot on paremmat kuin luonnottomat kumikuulat.

Pieni nainen korkokengissä = stondis

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
9/11 |
10.06.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

158cm/49kg, ja myös kärsinyt koko elämäni jonkinlaisesta lyhyyskompleksista. No, minähän olen toki aina ollut lyhyt ja siro, ja sen vuoksi varmaan oikein otollinen kiusankohde koulukiusaajille.



No mutta, jos uskoo mun exiäni (neljä miestä ja yksi nainen) sekä mun nykyistä miestäni, lyhyt nainen on kuulemma seksikäs siinä missä pitkäkin, jos ja kun ei löydy ylimääräistä makkaraa häiritsevästi (eli kilo tai kaksi ylimääräistä ei tee mitään, mutta 10 tai 20 on jo vähän häiriöksi). Ja ilmeisesti aika moni mies on sitä mieltä, että pikkuinen nainen, eli lyhyt ja siro, on parempi kuin hyvä, varmaan juuri sitten sen vuoksi että milläs se mies pätisi jos ei sillä, että on naistaan isompikokoinen ;)



Pääasia on kaiketi olla suurin piirtein sopusuhtainen, oli sitten lyhyt tai pitkä. Ja kyllähän sitä sanotaan, että seksikkyys kumpuaa sisältä päin, ja luulen kyllä, että siinä on perää. Lakkaa siis murehtimasta tämmöisiä ulkonäköön liittyviä asioita, säästä tissileikkausrahasi johonkin fiksumpaan ja tuumaa, että tällaiseksi Luoja minut loi, ja hyväksi totesi :D

Vierailija
10/11 |
10.06.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

Minä olen lyhyempi kuin sinä 152cm, ja 52kg, rinnat 75D, takamus löytyy, samoin vyötärö, tykkään liikkua, joten lihastakin löytyy.



Olen toki saanut kuulla pienuudestani koko ikäni. Naisilta. Miesten huomiota olen aina saanut osakseni, joten ei minua häiritse jos jonkun pitkän naisen pitää saada kuittailla, minusta on kivempi olla "taskuvenus", kuin oikein pitkä nainen, ja seksikkääksi on kyllä sanottu ihan riittävän usein.



Mites siinä mainoksessakin sanotaan..kauneus tulee sisältäpäin, kun tuntuu hyvältä, näyttää hyvältä ;)

Minkäs sille pituudelleen voi, suotta siinä märehtiä!



Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
11/11 |
11.06.2010 |
Näytä aiemmat lainaukset

silikontissien kanssa kiinnostus lopahtaisi alle nanosekunnin. Älä mee pilaamaan noin loistavaa pakettia!