Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

ystäviä Järvenpäästä

12.04.2006 |

Hei,



Olen 27 vuotias, 2kk pojan äiti ja uusi järvenpääläinen. Etsinkin nyt seuraa lenkille, kahville, kesällä rannalle ym. muista äideistä, tulevista äideistä tai ihan vaan suht oman ikäisistä Järvenpääläisistä. (Kerava ja Tuusula käy myös)



Ystäväni ovat eripuolilla suomea ja olisi mukava päästä turisemaan niitä näitä ilman 50km automatkaa. Siksi haluaisin tutustua uusiin ihmisiin ja olisihan se mukava saada myös pojalle tulevaisuudessa leikki seuraa :)



Tässä e-mail osoitteeni jos joku muukin haluaa uusia " ystäviä"



jonnaemilia_@hotmail.com

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
14.04.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Heidi Järvenpäästä!



Sain sähköpostisi ja yritin vastata, mutta sähköpostisi ei ota viestiäni vastaan koska se tulkitsee viestini roskapostiksi. Olisiko sinulla mitään muuta osoitetta mihin voisin kirjoittaa?

Halusin vaan kertoa, että olen ihan oikeasti yrittänyt ottaa yhteyttä :) En ole huvikseen jättänyt vastamatta!



-jonna-

Vierailija
2/2 |
14.04.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ollaan asuttu kohta vuosi järvenpäässä. Meillä on 1v5kk ikäinen tyttö ja itse olen 20v. Mailia voit halutessasi laittaa jonna100@jippii.fi.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla