Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Sikiön 3d/4d-ultrakuvat

28.01.2011 |


Olen pöyristynyt tämän päivän YLE:n ykkösuutisesta yksityisen sektorin terveydenhoidon hinnoissa esiintyvistä eroista. On meidän eli POTILAIDEN vastuulla, pyytää hoitavalta lääkäriltä lähete nimenomaan hinta-laatu-suhteeltaan edullisimpaan paikkaan, se on oikeus ja kohtuus ja asia, joka jää kiireeseen tai tottumukseen vedoten monelta lääkäriltä hoitamatta!

Siis seur kerran, kun harkitsette ykstyisen puolen tutkimuksen tai hoidon tarvetta, kysykää ihmeessä hintoja, se voi tuntua kukkarossakin! Löysin itse netistä sikiön ultrakuvien hintojen vertailutietoa:

http://www.oikohaku.fi/Vertaa/



Ihanaa odotusta kaikille!

Kommentit (1)

1/1 |
28.01.2011 |
Näytä aiemmat lainaukset

voin erittäin lämpimästi suositella Felicitas-klinikkaa. Näkyy olevan seudun halvinkin, mutta kerrankin edullinen hinta ei tarkoita huonoa laatua!

4D-ultria tekevä lääkäri Tapio Kurki on alansa osaava konkari. Hänen vastaanotollaan ei tarvitse kiireen tunteesta kärsiä ja muutenkin kaikin puolin mukava lääkäri! Suosittelen! =)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla