Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

turhan kalliita noi bebelanen vaatteet

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
22.09.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

siis herran pieksut - yhdet farkut 199e!! Melkein 1 200mummonmarkkaa äitiysfarkuista! =(

Vierailija
2/5 |
22.09.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ihan järjettömän hintaset!

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
22.09.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

kylläpä oli tyyriitä rytkyjä!

farkut tosiaan 199e, ja joku paitakin oli jotain 170e.



oikeasti, kuka maksaa vaatteista, joita käyttää max 6kk, tuota hintaa????



ja jos joku aattelee, että voihan niitä käyttää myöhemmissä raskauksissa, niin joo voi toki,

mutta henkilö joka kokee hyväksi ajatukseksi maksaa äitiysfarkuista 4x sen summan, mitä ne normaalisti maksaa (30-50e), on varmaankin niin trenditietoinen, että ei voi varmaankaan parin vuoden takaisen muodin mukaan sitten uuden raskauden aikana pukeutua kuitenkaan..



kaikkea sitä..



-ennis-

Vierailija
4/5 |
22.09.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Sivuja selaamalla huomasin, ettei kaikki heidæn myymænsæ tuotteet olleet kalliita. Itse tilasin isovanhemmille joululahjaksi Isovanhempien kirjat, joilla he voivat kertoa elæmæstææn lapsenlapsilleen. Meille nuo olivat ainakin oivat joululahjaideat. Ulkomailla vielæ kun asutaan, niin helpolla sain joululahjat mummuille ja papoille. Niin ja hinta ei pæætæ huimannut ;)



-marimekko Norjasta

Vierailija
5/5 |
23.09.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

oli pakko mennä katsomaan mitä nuo tuotteet olivat wwww.bebelane.com ja toden totta, siellä oli farkut ja yksi paita joissa oli huima hinta. Muut vaatteet taas oli ihan samoissa hinnoissa kuin esim. Bebesin, Beluan ja Benettonin myymät äitiysvaatteet.



Ne kalliit farkut oli kyllä hyvän näköiset, mutta en tosiaan maksaisi niin paljon edes ns. normaaliajan farkuista. (vannomatta paras..)



Kiitos myös vinkistä ostaa isovanhempien kirja, se maksoi alle 20 euroa ja on todella hyvä joululahjaidea :-) Olisipa minullakin sellainen omilta isovanhemmiltani, joista kaikki Ukkia lukuun ottamatta ovat kuolleet.



t. Shoppaholic