Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Agia Marina, Kreeta, Theo-hotelli

Vierailija
14.04.2014 |

Hei,

 

Varasimme hotellihuoneen Theo- hotellista Kreetalta. Jostain netin syövereistä löysin, että hotellissa olisi myös pelihuone mm biljardipöytä. Taisi olla booking.com kautta löydetty tieto. Pitääkö tämä paikkaansa, ainakaan finnmatkojen hotelliesittelyssä sitä ei mainita. Kiitos jo etukäteen! :)

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
16.04.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Hei,

 

olimme hotellissa viime kesänä ja siellä tosiaan on katetussa tilassa (uima-altailla, baarin vieressä) bilispöytä, olisko ollut myös ilmakiekkoa. Lisäksi oli jotain autopelejä yms. "rahapelejä".

2/2 |
17.04.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Hei

Kiitos viestistäsi.

Kuten ylläoleva onkin jo vastannut, niin hotellissa löytyy tosiaan pelitila, jossa on myös biljardipöytä. 

Hotellin nettisivulla on asiasta myös maininta:Allasalueen vieressä on pieni leikkipaikka ja jo hieman vanhemmille lapsille sopivia pelejä sekä biljardi.

 

Lisätietoa hotellista: http://www.finnmatkat.fi/Lomakohde/Kreikka/Kreeta/Agia-Marina/Theo/?season=kesa-2014

 

Terveisin, Mari

Finnmatkat

myynti@finnmatkat.fi

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yhdeksän seitsemän kuusi