Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Pascha Bayn huoneet ja huoneistot

Vierailija
11.03.2014 |

Hei!

 

Matkaa varaamassa mutta kerrankin tuntuu että huonevaihtoehtoja on jopa liikaa ;) Onko huoneella ja huoneistolla jotain muuta eroa kuin huoneistojen keittosyvennys, onko esim. sijainnissa hotellialueella eroa? Mitä ekstraa on sviitissä vai onko mitään?

 

5-henkinen pikkulapsiperhe kyseessä, emme tarvitse keittomahdollisuuksia ja haluamme maaterassin, mieluiten ei päärakennuksesta vaan rauhallisemmista/matalammista rakennuksista (jos siis Pascha Bayssa tällaisia on). Mitä tasokkaampi huone/huoneisto, sen parempi tietysti ;) Mitä suosittelette?  

 

Kiitokset vastauksesta jo etukäteen!

Kommentit (1)

1/1 |
12.03.2014 |
Näytä aiemmat lainaukset

Hei!

 

Huoneita ja huoneistoja sijaitsee kaikkialla hotellialueella. Kollegani oli perheensä kanssa majoittunut isoon kaksioon ja se oli ollut oikein hyvällä, rauhallisella sijainnilla. Jos päädytte huoneistoon, suosittelen toivomaan huoneistoa rakennuksesta 1 tai 2. Me voimme asiakaspalvelussamme (myynti@finnmatkat.fi tai 03 03 60 500) kirjata tuon toiveen varaukselle. Voimme myös tiedustella muiden huoneistojen/huoneiden sijainneista tarkemmin, kun hotelli avaa ovensa huhtikuun loppupuolella. Voit olla silloin meihin uudemman kerran yhteydessä.

 

Sviittien suurin ero verrattuna normaaleihin hotellihuoneisiin on koko eli ne ovat kooltaan 40 neliötä kun hotellihuoneet ovat kooltaan 25 neliötä. Huoneistothan ovat myös isompia ja tuo mainitsemani isompi kaksio on kooltaan 56 neliötä.

 

Toivottavasti tästä oli apua ja palaathan tarvittaessa asiaan myöhemmin.

 

Ystävällisin terveisin

Susanna/Finnmatkat

myynti@finnmatkat.fi

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi kolme kahdeksan