Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

pistetään nyt tännekkin sitten..

10.04.2007 |

siis vielä tästä tilaajalahjasta vielä..



ostin lehden ja ajattelin tilata kun olen kiinnostunut tuosta matkasängystä, mutta osaako kukaan sanoa tästä mitään: lehdessä lukee: " pitkäikäinen käyttöikä 0kk - 3vuotta" mutta netistä luin monesta paikasta missä myytiin että 0-18 kuukautiselle, eli pieni ristiriita?? eli kumpi se mahtaa nyt sitten olla.. kuvassa (vauvalehden kuvassa) poika lukee äidin kanssa kirjaa ja se taitaa olla se 3 vuotias mutta niin.. eli jos joku osaa tähän vastata niin kiitos!!!!



niin se on siis se SAMSONITE POP UP BUBBLE-matkasänky!!!

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
10.04.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

http://www.mothersbliss.com/shopping/travelcotbubble.asp



Tuo sänkyhän vaikuttaa aivan mainiolta, ei ihme, että on saanut palkintoja, mutta ei kyllä voi mitenkään riittää enää 3-vuotiaalle - pohjan kokohan on vain 60 x 100 cm... Eli uskoisin kyllä myyjien suosituksia tässä tapauksessa. Tuskin kovin hirveän vankkaakaan tekoa sikäli, että 3-vuotias saattaa pomppia tuollaisen rikki melko piankin.

Vierailija
2/2 |
11.04.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

no meillä on pitkä tyttö mutta hänellä on (kotimittauksella mutta useampaan otteeseen mitattuna) pituutta jo 95-96 cm. Eli kyllä lähempänä tuntuisi olevan tuo ikäraja 18 kk.



-minskuliina

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla