Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Mikä ihmeen Ticket -talvihaalari ?

15.11.2005 |

Katselin vanhoja viestejä talvihaalareista ja siellä puhuttiin Ticket haalarista. Mikä haalari se semmonen ja mistä niitä saa ? Tarvitsisin tytölle, 3,5 vuotta haalarin !

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
15.11.2005 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tanskalaisia lastenvaatteita, ainakin Kämp-gallerian Bam-bamissa myydään ko. merkkiä, haalarina siitä kalliimmasta päästä kuitenkin.

Netistä näet vaikka sivulta ticket2heaven.dk minkä tyylisiä ovat (usein yksivärisiä) ja kyllä muillakin valmistajilla on tallaisia hieman hillitymmillä väreillä toteutettuja kosteussuojahaalareita.

Jos itse olisin ostamassa nyt talvihaalaria (asumme etelä-Suomessa), laittaisin rahani kosteussuojattuun Jonathaniin (Jesper Junioreissa) tai Lenneen (BOBOissa), vaikka ovat aika kirjavia väreiltään, koska nyt myydään vain ovh-hintaisia haalareita ja esim. Jonathanissa hinta-laatusuhde on ollut hyvä. Jos hinta saa olla yli 100 e, niin sitten vaihtoehtoja on vielä enemmän.

Ja kurahousujakin kannattaa käyttää välillä, niin haalarin polvet eivät mene rikki ennen kun lunta on tullut...

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla