Monikulttuurisuuden vastustajat, asiaa teille
Seuratkaapa tätä tv-sarjaa, ajatuksella.
Kommentit (5)
YLEn agendaan kuuluu monikulttuurisuus ja mamutus, joten YLE näyttää ohjelmissaan ainoastaan asioiden hyvät puolet. Aivan kuten aiemmin YLE toimi Neuvostoliiton ja sosialismin äänitorvena.
Yhden haastatellun perheen vanhemmista isä oli rehtori ja äiti opettaja kotimaassaan. Mikä onkaan teidän koulutustaustanne arvon 2 ja 3?
[quote author="Vierailija" time="29.07.2015 klo 19:16"]Yhden haastatellun perheen vanhemmista isä oli rehtori ja äiti opettaja kotimaassaan. Mikä onkaan teidän koulutustaustanne arvon 2 ja 3?
[/quote]Miten he liittyvät raiskaaviin mamujengeihin?
[quote author="Vierailija" time="29.07.2015 klo 19:27"]
[quote author="Vierailija" time="29.07.2015 klo 19:16"]Yhden haastatellun perheen vanhemmista isä oli rehtori ja äiti opettaja kotimaassaan. Mikä onkaan teidän koulutustaustanne arvon 2 ja 3? [/quote]Miten he liittyvät raiskaaviin mamujengeihin?
[/quote]
Ei mitenkään. Sepä se.
Ai joku ylen sarja, jossa esiintyy rekkalesbon näköisiä siiderisuviksia? No ei kiitos. En piittaa propagandasta, jos sinulle sopii. (ja vaikkei sopisikaan)