Pystyn sammuttamaan kynttilät rintoja lypsämällä
Kynttilät sammuu siis maidon osuttua niihin, kun ruiskin rinnoistani! Kysyttävää?
Kommentit (8)
Minun suussani palaa. Voisitko tulla sammuttamaan?
t m28
Hienoa. Minä taas saan kermavaahtoa ravistamalla ja vatkaamalla tissejä holtittomasti. Sitten vaan pursotan kakun päälle tai suoraan suuhun. Nam.
Mahtava juttu ap. :) Minä saan koko toimistohuoneen viilennettyä heiluttamalla allejani. Niissä on riittävä ilmanvastus. Naapuripöydän Sirpalla vaan tukka hulmuaa ja kuumat aallot saa helpotusta, kun meikätytttö tuulettaa.
Kannattaa olla varovainen. :( Minä yritin auttaa lapsen synttärikakun kynttilöiden sammuttamisessa just noin. Puolet vieraista sokeutui. Osa siksi, etten ole kovin hyvä tähtäämään, ja voimakas maitosuihku vaurioitti sarveiskalvoa osuessaan vieraiden silmiin. Osa sokeutui muusta, tuntemattomasta syystä. :(
Heh, tuota en olekaan vielä kokeillut, olen vain muuten roiskinut ympäriinsä päämäärättömästi. Olisiko muita hyötykäyttövinkkejä suihkuileville rinnoille? :)
:x