Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Hampaan poisto ...

Vierailija
24.07.2015 |

Minua jännittää ihan kamalasti.
Mulla on huonot hampaat ja neljä hammasta poistolistalla. Viime kuussa otettiin ensimmäinen neljästä ja vaikka sen piti olla helppo juttu, sitä rassattiin, halkaistiin, kaivettiin jne. 50min ajan.
Nyt sitten loput kolme otetaan ensi viikolla. En kestä!! Hemmetti :(

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
24.07.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Saat sitten tekarit? Vai neljä implanttia? Tulee aika kalliiksi.

Vierailija
2/2 |
24.07.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

[quote author="Vierailija" time="24.07.2015 klo 11:02"]

Minua jännittää ihan kamalasti. Mulla on huonot hampaat ja neljä hammasta poistolistalla. Viime kuussa otettiin ensimmäinen neljästä ja vaikka sen piti olla helppo juttu, sitä rassattiin, halkaistiin, kaivettiin jne. 50min ajan. Nyt sitten loput kolme otetaan ensi viikolla. En kestä!! Hemmetti :(

[/quote]

Olet varmaan julkisen sektorin   hammaslääkärissä.  Heillä on tuo kiduttamismetodi,  että saisivat  sinut menemään  yksityislääkärille.  Julkisella kun on omat  omitut potilaansa,  jotka hyväveli hengessä halutaan hoitaa ja   "ylimääräiset"  painostetaan yksityisille.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: neljä seitsemän yksi