Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Olen toivottoman rakastunut pettäjä-mieheen

Vierailija
13.07.2015 |

Tämän miehen edellinen liitto kaatui juuri siihen, kun hän petti. Hän aloitti tapailemaan minua eron jälkeen, jolloin sain muualta kuulla miehen luontesta. Minä tyhmä menin sitten viettämään aikaan tämän miehen kanssa hänen historiastaan huolimatta. 

Tiedän, että hänellä on ollut tapailumme aikana ainakin yksi yhden illan juttu ja muutaman kerran mennyt sänkyyn ex-vaimonsa kanssa. Ei hän minua petä, kun emme yhdessä ole muttei tuo viittaa kovinkaan luotettavaan käytökseen. 

Järkevintä olisi lopettaa tapailu koska eihän tästä voi seurata kuin särkyneitä sydämiä? Tunteet ovat kuitenkin niin vahvat, että saavat pään sekaisin. Vihaan pettämistä ja olen mustasukkainen helposti, joten suhteemme olisi kai mahdoton? Help, mitä teen? :(

Kommentit (0)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: neljä yhdeksän yksi