Mitä miehen kanssa voi tehdä tällaisenä
sadepäivänä, ei sitä voi laittaa pihallekaan, kun ei omista kunnon sadevaatteita.
Kommentit (9)
Peittojen heilutus ei onnistu milloinkaan, koska talossa kolme teiniä, mutta leffa voisi onnistuakin.
Ikävää, et teinit sulkee seksin pois. Muuten oisin ehdottanut 24H seksiseikkailua. Kaikenlaista kiusoittelua ja esileikkiä koko päivän. Ehkä sitomista ja muuta erikoista. Eräänlainen ihmiskoe siis, koko päivä kiimassa.
Teinien kanssa asuminen tekee seksin harrastamisen lähes mahdottomaksi. Pikkulapsiaikana ei näitä ongelmia ollut, kun lapset nukkuivat päiväunet sekä yöllä. Meillä yksi teineistä on aina kotona kavereiden kanssa, yksi harrastaa ja häntä saa hiki hatussa kuskailla. Kolmas on taas ihan mahdoton yökyöpeli, varsinkin näin kesällä. Ihania nuoria, mutta oma elämä kuivunut ns. kasaan.
Me pelataan tietokonepelejä yhdessä. Lapsetkin voi ottaa siihen välillä mukaan.
Rakenna pihalle miehelle oma pikku häkki, jossa on oma lämpöinen koppi, niin miehen voi laittaa pihalle ilman sadevaatteitakin. :)
Kyllä se siitä kuivuu vaikka siellä vähän sataakin. Laita pihalle hommiin
Heität vielä häkin raosta paketillisen hk blöötä (mutta älä avaa pakettia, äläkä anna miehen käyttöön mitään teräasetta): hk blöö -paketti toimii kivana virikeleluna ainakin muutaman tunnin ajan. (Tai siksi, kunnes mies saa sen auki ja hotkii kaikki makkarat.) Jos mies alkaa kovin isoon ääneen ulista, voithan aina päästää rassukan sisälle, ja teljetä esim. kodinhoitohuoneeseen. Jaxuja! Terkuin kasi. :)
Menette heiluttelemaan vähän peittoa :D tai annatte toisillenne hierontaa ja katsotte leffaa.