Maksaako sossu Bemmuun uudet kumit?
Pitäisi Bemmuun saada kesäksi uudet aluvanteet ja leveät nakit et irtois kesällä paremmin pyrstöö. Saiskohan sossusta rahat niihin?
Kommentit (16)
Vain Pensalenkkarille ison paketin kumeja, ettei ens vuonna ole pikkulenkkareita yhteiskunnan elätettävänä.
Pitäis saada. Ei ne niiden omia rahoja ole.
[quote author="Vierailija" time="01.04.2015 klo 17:10"]Kyllä saat. T. sossutäti
[/quote]
Tosi yees. Voiskohan samalla vidun ison subbarin saada? Ap
[quote author="Vierailija" time="01.04.2015 klo 17:14"][quote author="Vierailija" time="01.04.2015 klo 17:10"]Kyllä saat. T. sossutäti
[/quote]
Tosi yees. Voiskohan samalla vidun ison subbarin saada? Ap
[/quote]
Pitäis saada.
[quote author="Vierailija" time="01.04.2015 klo 17:09"]
Mullon bemmiin uuet gummit. Unts unts unts.
[/quote]
Kyllä sossu kustantaa tarvikkeet, joita tarvitset perheen perustamiseksi ja pimpsalooran saamisestahan se alkaa.
Saa mutta ainoastaan matalaprofiilisiin kumeihin ja väh. 285 leveisiin
[quote author="Vierailija" time="01.04.2015 klo 19:42"]
Audiin ei ainenkaan saanut :(
[/quote]
Oli puhe autoista, ei Audeista
Sain täyttä kultaa olevat karvanopat.
TOTTAKAI KUN KYSEESSÄ ON BAIJERILAILEN PASKARAUTA JA VIELÄ HELVETIN VANHA SELLAINEN ! TULE VAAN HAKEMAAN NIINKUIN MUUTKIN PASKAPERSEET ! NÄHDÄÄN MC DONALDSIN DRIVE IN LUUKULLA JA MUISTA LUUKUTTAA KUNNOLLA JA TIETTY POLTTAA KUMIA PARKKIKSELLA ! JA TAAS UUDET RENKAAT MUSEO " mikan faijan BMW KAIPAISI ! TÄÄ ON VAAN LIFESTYLE =D
Jos sul on oikean värinen naama, niin kyllä.
Varmasti saat. Sano, että se on ikään kuin ns. Joka vuotinen hamekangas raha. Lupaan painaa ensi viikolla perse hiessä pitkää päivää ylitöissä, jotta valtio tai kunta saa siihen verorahat. Nipistetään tarvittaessa homekoulujen korjauksista. Pieleen ne remontit menee kuitenkin, kun märän betonin päälle lyödään lattia :-)
Mullon bemmiin uuet gummit. Unts unts unts.