Moi!
Olen lukenut näitä foorumeitanne jo kuukausia. Te kirjoittajat olette antaneet minulle paljon naurun aihetta muun muassa ruikuttamalla siitä, miten miehet ovat tyhmiä. "Pitääkö veri testauttaa jossain ennen kuin menee verenluovutukseen?", "Miksi emättimeni näyttää erilaiselta kolmen synnytyksen jälkeen? Mieheni ei sano mitään." CHEATER!!! Jumalauta työ ootte tyhmiä. Ei voi muuta sanoa.
MR. X kiittää ja kuittaa.
P.S. Ruikuttakaa nyt, miten tyhmä minä olen.
P.P.S. Olen 18-vuotias mies.
Kommentit (4)
Jos mun 18 vuotias poikani (mies? hih) roikkuisi täällä kuukausia veisin sen kipin kapin tutkituttamaan päänsä
Hoitoon siis! Mars! Äiti komentaa! :-D
vai kärsitkö kroonisesta vauvakuumeesta?? mikä ihme saa 18-vuotiaan pojan seuraamaan vauva-palstaa kuukausien ajan.. tämä ei taida olla sinulle paras palsta, koska tuskin ymmärrät (vielä) puoliakaan asioista joista täällä puhutaan.. hanki vaikka joku liikuntaharrastus kun nykyäänhän nuoret miehet tuppaa olemaan rapakunnossa ja ylipainoisia (näin sieltä armeijan harmaista ainakin koko ajan viestitään).. eli nyt ylös, ulos ja lenkille!!
Vois niitä biologian ja psykologian luentoja/kursseja pistää pakollisiks kaikille ihmisille, ei tulis noin stereotyyppisiin harhoihin pohjaavia tyyppejä maailmaan.