Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Kokemuksia Lindexin Fix ulkoiluvaatteista?

26.01.2009 |

Onko joillain ollut näitä Fixin ulkoiluvaatteita. Tänään Lindexissä katsoin ja oli tosi kivan näköisiä. Vedenpitävyys huippuluokka ja ilmeisesti saumatkin teipattu? Onko miten laadukkaita? Hintaa oli takilla 39 euroa, ei paha hinta mun mielestä.

Kommentit (8)

Vierailija
1/8 |
27.01.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

Meillä oli n.2-vuotiaalla käytössä välikausiasuna Lindexin Fix ulkoiluasu (takki ja housut). Mielestäni ihan hyvin ajoivat asian. Ostin ne alesta silloin, joten hintaa ei paljon ollut. Kestivät ihan hyvin hiekkalaatikkoleikeissä ja pitivät kosteudenkin (ei me toki vesisateessa niillä oltu =)) Mutta kaiken kaikkiaan ihan tyytyväinen mielikuva noista jäi, hinta-laatusuhde mielestäni ihan ok.

Vierailija
2/8 |
27.01.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

ja tyytyväisiä ollaan oltu. Meillä on ollut sekä 4v ja 6v poikien käytössä ja ehjinä ovat pysyneet ja veden on pitänyt loitolla. Ajattalin ostaa nyt myös ne kevät versiot.



Vielä viime vuonna lindexillä ei ollut kosteus suoja vaatteita .

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/8 |
27.01.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tässä linkki ruotsin Lindexin sivuille, jossa värejä näkee.



http://www.lindex.com/Products/ProductCategoryStartPage.aspx?id=7851&su…



Itse ostin tuon vaalean sinisen pojalle., alekupongin kanssa hintaa jäi n. 30€.. =)

Tyttöjen värejä ei ollut vielä meidän Lindexille tullut. Kuuluukohan tuohon housuja??? Niitäkään ei ollut..

Vierailija
4/8 |
27.01.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ostin pojalle 104cm takin ja on pienempi kuin PO.Pin 98cm :( Takaisin meni...

Vierailija
5/8 |
28.01.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

ja ihan hyvin on toiminut. Ei nyt millään ihan kaatosateella olla oltu ulkona, mutta pientä sadetta pitää hyvin. Haalarina meillä on PO.P haalari ja en näe näiden kahden välillä kyllä laadussa mitään eroa. Molemmat on made in china...

Vierailija
6/8 |
29.01.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mistä sait tuon alekupongin?? mulle ei oo tullut postia sitten marraskuun....

Tänään katselin heidän mallistojaan kaupassa. Mutta en vielä malttanut ostaa kun tiedän et aina tulee niitä ale-kuponkeja postissa.

Pitävätköhän myös vk-housut vettä, tietääkö joku?

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
7/8 |
29.01.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

Vastaan,vaikka en olekaan Hopoliini.

Mulle tuli ainakin sähköpostiin taannoin Lindexiltä postia,jossa oli mukana tulostettava alekuponki. Sillä sai 25% alea. Tuo alekampanja päättyi viime sunnuntaina.

Muuten ei Lindexiltä ole hetkeen tullut normaalia postia tai alekuponkeja.

Vierailija
8/8 |
29.01.2009 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tänään kävin, ja oli ilmestynyt välikausihousuja (ei FIX), mutta eivät olleet kosteussuojattuja. "Vain" vettä hylkiviä, hinta niillä n. 16€. Tuleekohan ollenkaan takkiin "kuuluvia" housuja tai siis onko sellaisia olemassakaan..??