Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

vain isot kiihottaa

Vierailija
12.03.2008 |

Eilen tuli TV:stä oikein mega suurten seksistä

Katsoin kyllä mutta enemmän säälin heitä

Ei nainen joka niin lihava että ei pääse liikkumaan voi olla seksuaalisestii kiihottava!!??



vai ?

Kommentit (6)

Vierailija
1/6 |
12.03.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ihannoihan mallimaailmakin käveleviä vaateräkkejä joiden kanssa seksi vastaa rankakasan panemista.



Eikai maailma voi olla näin pinnallinen?

Vierailija
2/6 |
12.03.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ei niitä malleja kukaan ihannoi eikä edes välttämättä pidä kauniina. Malliksihan pääsee semmoset normaalia rumemmat ihmiset keitä pystyy meikeillä muokkaamaan mimmoseks tahansa kuten esim suvi koponen.. Helvetin ruma ämmä mutta sen takia pärjää kun siitä saa tehtyä minkänäkösen vaan kun on niin mitäänsanomattoman näköinen ilman meikkejä.. Kyllä Ihmiset ihailee tervettä ja kiinteetä vartaloa ja se on normaalia. Sen sijaan että ihailee tommosia läskejä niin se kertoo siitä että on vakavasti sairas ja tarvitsee hoitoa

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/6 |
12.03.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Että alusasumallit on erikseen.. Siellä on nättejä ja hyvävartaloisia naisia mutta nämä tavis mallit on yleensä noita mitäänsanomattoman näkösiä luuviuluja

Vierailija
4/6 |
13.03.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

En usko että ketään oikeasti ihannoi mallinaisia. 180cm ja 50 kg ei voi olla muuta kuin luuta :) yleensä huonoihoisia ja sellupyllyisiä, oudon näköisiä ilmestyksiä. Kuten aijjemmassa tuli ilmi alusvaate mallit on terveen näköisiä ja nättejä.

Sitten toinen ääripää mikä ohjelmassa kävi ilmi, ei käy mun järkeen miten voi ihannoida sellasta ihravuorta. Ei enää sille ihmisellekkään terveellistä painaa 300kg Harmi kun ohjelma ei kertonut miten ihmisestä on tullut noin iso ja mikä siihen on jhtanut.

Vierailija
5/6 |
13.03.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset


Joku tykkää anorektisista malleista, kohtuullisen suuri osa normaalipainoisista, jotkut pullukoista, ehkä joku läskeistäkin. Jotkut miehet tykkää toisista miehistäkin jossa se homma menee viimeistään ihan päin persausta. Sananmukaisesti. Vapaa maahan tämä on.

Vierailija
6/6 |
13.03.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mitä oudompi tukka, vaatetus meikki jopa miehillä nykyään, miesten hiukset (naismaisia) sen normaalimpi on ja sulaudut joukkoon.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kaksi neljä neljä