Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

onko välien katkaisu ainoa vaihtoehto

Vierailija
09.03.2008 |

mulla on säännöllisen epäsäännöllinen seksisuhde erääseen mieheen. Molemmat ollaan vapaita ja suhteemme on vain seksuaalista. Nyt kuitenkin olen huomannut omien tunteitteni voimistuvan, muutenkin siis kuin seksuaalisesti. Ja samaa en usko miehestä. Onko paras vaan katkaista välit ennen kuin rakastun ja silloin kaikki on taas vaikeampaa? Onko muilla kokemuksia samantyylisestä asiasta?

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
09.03.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

...hänelle asia on käsittääksesi pysynyt edelleen tunnetason ulkopuolella, kuten sinullakin oli tarkoitus. Sano, että siitä syystä haluat lopettaa asian tähän, vaikka seksi olikin upeaa.



Katso mihin johtaa. Vastaus voi olla niin tai näin. Älä suostu muutakuin kyllä tai ei vastaukseen, mutta hyväksy myös ei vastaus

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla