Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Mä en tajuu noita tyrmäystippatapauksia, miten onnistuvat laittamaan juomaan jotain niin ettei KUKAAN tätä näe?

Vierailija
07.02.2008 |

Jos joku näkisi niin tuskin hiljaa vain olisi. En tiedä yhtään baaria jossa tämän pystyisi toteuttamaan niin ettei KUKAAN näkisi

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
08.02.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

en ymmärrä, miten ette voi ymmärtää??? Siis jos vaikka joku kävelee ohi, niin voihan sen pullon piilottaa käteensä ja vaan spuirtata sitä ohi mennä kun heilauttaa kätensä lasin yäpuolella??



T:minulla ja muutamalle kamulleni on laittettu niitä ;( ja AINA vahdimme laseja

Vierailija
2/5 |
07.02.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Nehän käyttää tippoina ihan normaaleja silmätippoja yms, joten niitähän saa mistä vaan!

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
07.02.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset


Oletetaan että kaksi naista istuu pöydässä, pari kivan tuntuista miestä tulee juttelemaan.



Toinen miehistä kaataa " vahingossa" juomansa pöydäööe/naisen tai naisten syliin. Kaikkien huomio kiinnittyy siihen, ja toinen mies voi sujautttaa lasiin jotakin.



Niin, ja sitä purtiloa ei tarvitse pitää näyttävästi esillä, vaan se voi olla vaikka miehn hina/hänen tarjoamansa nenäliinan/tupakka askin tmv. suojassa.

Vierailija
4/5 |
07.02.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

mies tuli jututtamaan minua ja esti minua näkemästä juomani ja toinen sitten ilmeisesti sitten laittoi tipat.



Oli hiljainen ilta ja baarimikkoja oli vaikka kuinka monta, luultavasti joku ainakin näki mitä tapahtui

Vierailija
5/5 |
07.02.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

ja kaikenlaista hulinaa ympärillä. En yhtään epäile etteikö voisi huomaamatta jotain lasiin sujauttaa.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kahdeksan yksi kahdeksan