Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Kreetalla huoneistohotelli Alexia

Vierailija
16.11.2008 |

Onko kukaan käynyt? Minkähän kokoinen tuo huoneisto on, jossa on kaksi yksiötä väliovella. Mitä tarkoittaa niukka keittiövarustus? Onko huoneistossa siis esim. ruokapöytää, sohvaa yms. Missään ei mainita minkäkokoisia nämä yksiöt ovat.



Kertokaa ihmeessä jos tietoa!

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
17.11.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ja meillä oli juuri tuollainen eli kaksi yksiötä väliovella. Toisessa yksiössä oli kylpyhuoneessa amme ja toisessa oli suihku. Kummassakin huoneistossa oli ruokapöytä ja sohva. Meitä oli kaksi aikuista ja kolme lasta, toisesta sohvasta oli tehty pienemmälle eli 7 v vuode. Kummassakin keittiössä oli niukka varustus esim muutama kattila, 4 lautasta, lasia, haarukkaa... Yksiöt olivat kyllä ihan tilavia ja yhdistimme huoneista ruokapöydät niin söimme kaikki samassa pöydässä . Suosittelen lämpimästi ;)

Vierailija
2/3 |
18.11.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Jos olet kuulolla, kyselisin vielä oliko esim. kahvinkeitintä. mikroa tai muuta sellaista? Söittekö aina ulkona vai pystyikö mitään kokkaamaan? Oliko jääkaappi tilava?



Kiitos vielä vastauksesta!

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
18.11.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

en ole koskaan törmännyt matkoillani huoneistohotelleissa kumpaankaan.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: viisi yksi viisi