Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Mitä mieltä tästä rivarista Vantaan Askistossa?ov

Vierailija
09.11.2008 |

Kohdenumero: 190442, Etuovi.com:ssa

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
11.11.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Missä osoitteessa asunto oli? Nyt se on näköjään jo poistunut eli ilmeisesti myyty. Kysyntä on kovaa!

Vierailija
2/3 |
09.11.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kulkeeko muutkin siitä läpi?



Tasakatto, huopa vielä, öljylämmitys.. ikäviä ominaisuuksia. Varsinkin se tasakatto, jos tulee lunta, tai jos vesi jääkin sinne katolle. Ilmanvaihto näissä tämän ikäisissä on myös mitä on. Ja ikkunat, onko vaihdettu milloin, saattaa vetää tai olla ikkunaremontin aika pian. Putket?



Erikoinen se olkkarin savulasi.



Muutenhan asunto on kiva sisältä, ehkä ahdas ja kumma se eteinen ja kylppärin todellisesta kunnosta ei saa tolkkua. Perusvarustus, mutta missä kunnossa. Kaapistojen kunto? Varastotilat?



Ja yks vielä, se sijanti Askistossa, no jos on hyvä jollekin, niin ok...se on vaan ihan laitamilla, bussiyhteyden päässä keskustasta.



Ja se vielä, että on portaita noin mahdottomasti ennekuin pääsee sisälle.

Hankalaa.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
09.11.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

Pienet taloyhtiöt voivat olla ongelmallisia, talo tasakattoinen jne.



En ostaisi.