Kumpi olisi kivempi 7-vuotiaalle tytölle
MP3-soitin vai Littlest Petshop digitaalinen päiväkirja? Saa lisäksi myös Littlest Petshop Digital Petsin ja muita niitä juttuja joululahjaksi.
Kommentit (6)
7-v tyttö ja minusta sen ikäinen ei vielä tee mp3 soittimella mitään, itse hankin sellaisen vasta ehkä n.9 vuotiaalle. Minusta mp3 soitin oikeasti isompien tavaraa, miksi ostaa pienille isojen leluja. Itse päädyin kosketinsoittimiin mp3 tilalle.
vastaan.. en ole kosketinsoitinta ajatellutkaan. Minkälaisellahan hintahaitarilla niitä myydään? Voisi kyllä ollakin parempi juttu.
En omalle 7-vuotiaalle vielä sitä hankkis. Toivottavasti keksit ap jotain muuta mukavaa :)
Meillä ekaluokkalainen ei osais ainakaan sitä arvostaa. Päinvastoin, nuo petsit on nyt in. Niinkuin myös bratzit ja barbiet ja ponyt. Iso yllätys tulee varmasti myös olemaan simpson-elokuva.
hyvä juttu kun saitte mut luopumaan tuosta MP3-soittimen ostosta. Olisin pian huomenna ostanut sen. Eli en taida ostaa kumpaakaan en päiväkirjaa enkä soitinta. Mietin kosketinsoitinta tai jotain muuta. Kiitos vastanneille!
t.Ap
Voi se olla parempi niin. Meinasinkin alunperin MP3-soitinta mutta aloin sitten miettiä olisko päiväkirjajuttu kivempi.. Soitin olis varmasti pitempiaikainen kun Littlest Petshop-innostus varmaan jossain vaiheessa menee ohi..Ap Vierailija: