Uutisesta koskien kuuden lapsen äidin katoamista
" Hän ei ikimaailmassa olisi tehnyt mitään niin typerää, että olisi riistänyt itseltään hengen. Hän rakastaa lapsiamme ja koiraamme, joka on hänen silmätikkunsa" , aviomies sanoo Expressenissä.
Silmätikkukoira:)
Kommentit (8)
Naapurini on 21-vuotias kolmen lapsen äiti (naimisissa ja hirmu mukava tyyppi, opiskelee jne, ei mikään yyhoo-horo jonka elämäntehtävä on ryypätä ja tehdä eri miehille lapsia ;) ).
Vierailija:
Mutta miten 34v voi olla 6 lasta???????????
Ihme juttu, kerta kaikkiaan. 11.56 nainen pani koneen kiinni. Sovittuaan nettituttavuutensa kanssa yllättävistä salaisista treffeistä. Laittaa paremmat kuteet, lähtee pyörällä. Puhelin unohtuu, herätys voi olla muuta perua. Esim. mimmi ajatellut mennä nokosille, sen sijaan jumiutunut viestittelemään uuden tuttavuutensa kanssa. Ollut niin täpinässä netti-ihastumisensa saamasta jännittävästä käänteestä että puhelin on kokonaan unohtunut. Tai naiselle on tullut hirveä kiire puunata itsensä yllätystreffejä varten, että puhelimet sun muut on unohtuneet.
Vierailija:
Mutta miten 34v voi olla 6 lasta???????????
ja mulla on 5 lasta, enkä ole vielä edes 30v. Ja mainittakoon että kaikki samalle miehelle.
Päällä musta takki jalassa lilat kumisaappaat. Miksi kumisaappaat? Minne oli menossa? Oliko silloin sadeilma.
Paikallislehden haastattelussa mies puhuu vaimostaan imperfektissä. Hmmmm....
Jos tietokone on suljettu klo 11.56 ja se isoisä tuli paikalle 13.05 tai jotain. Ja lapset on varmasti nähneet äitinsä aamulla. Joten kuka on käyttänyt konetta?
Mutta miten 34v voi olla 6 lasta???????????