Siis kenen mielestä lasta suulle suukottaminen on perverssiä
ja mieheltä suihin ottaminen ei???!!!
Hei haloo!!!!
Kommentit (11)
lapselle suulle pusua kun on samalla suulla ottanut mieheltä suihin tms..
ap
KKO:2005:93
Isä oli antanut alaikäisille lapsilleen toistuvasti pitkiä kielisuudelmia, joihin oli liittynyt suun ympäristön nuoleskelua, sekä hyväillyt heidän vartaloaan. Korkeimman oikeuden tuomiosta ilmenevillä perusteilla katsottiin jääneen näyttämättä, että isä olisi syyllistynyt lapsen seksuaaliseen hyväksikäyttöön.
-------------> ERIKOISTA!
kuitenkaan työnnätte kieltä penskan suuhun? Siitähän tässä kai on kyse. Pusu/suukko vs. kielisuudelma/nuoleminen.
Vaan tällä otsikolla :
" Ei kai kukaan enää maista vauvan lusikasta, nuolaise tuttia, suukottavat suulle tms. ja aiheuta lapsilleen reikiintyviä hampaita?"
Vierailija:
meillä jopa lapset saattavat itse tulla muuten vaan antamaan minulle pusun suulle.
Vierailija:
" Ei kai kukaan enää maista vauvan lusikasta, nuolaise tuttia, suukottavat suulle tms. ja aiheuta lapsilleen reikiintyviä hampaita?"
Niin onko tämä pervessimpää kuin mieheltä suihin otto? Vai onko Mieheltä suihinotto perverssimpää kuin lapsensa kielisuuteleminen?
Mikä nyt oli ongelma? Onko tämän ketjun tarkoitus sekoittaa aiheet täysin keskenään vai kuinka?
Vauvan lusikka ja miehen penis pitäisi kyetä erottamaan toisistaan.
on insestistä. Mitäs jos kääntäis (2) toisinpäin lapselle suihinotto ja miehelle suukko suulle - onko mitään outoa?? halooo
meillä jopa lapset saattavat itse tulla muuten vaan antamaan minulle pusun suulle.