Martinan isoisä kuoli :(
Kommentit (9)
Vierailija:
siinä syy poistumiseen. Hävetkää mollaajat.
Mutta häpeä en kyllä yhtään. Valitti jo viikon, että halusi kotiin.
Sanoi myös aiemmin talossa että vaari on sairas ja jos jotain tapahtuu, luovuttaa.
Ettei ehtisi nähdä enään isoisäänsä.
pahimmasta surusta selvinnyttä kilpailijaa sitten vaikka viikon kuluttua, kuin itkusta turvonnutta ja tyrskivää kilpailijaa alle 12 tuntia suru-uutisen kuulemisesta...???
Martina ei ollut (ehtinyt?) niin sitoutua leikkiin, että olisi jaksanut tuon uutisen jälkeen enää, kun oli muutenkin koti-ikävissään. Viime vuonnahan Kaki puhui, että ei varmaankaan lähtisi vaikka joku kuolisikin, oli vain päättänyt niin.
Oli lähdössä jo parin päivän päästä samoin eilen aamulla ja heti tulikin mahdollisuus poistua talosta kun isoisä kuoli.
Jos lähiomainen on vakavasti sairas silloin voi jättää tällaiset big brotherit käymättä. Elämä on valintoja täynnä.
Viikko riitti sitä naista ja näki tuossa ajassa millainen ihminen hän on minä, minä, minä muista viis.
Onneksi näkemys oli muilla asukkailla hänestä harvinaisen yhdenmukainen.
Vierailija:
ei ne saa antaa tietoa ulkopuolisista asioista
Jos olisi niin läheinen isoisä kuin on puhunut, enpä olisi mistään sopimuksista välittänyt vaan surrut rauhassa! Mutta tälle neitokaiselle taitaakin tärkeintä olla julkisuudessa pysyminen ja naaman mielessä pitäminen, säälittävä!!!
Nolo keikka jokatapauksessam sitä ei kukaan voi kiistää :DD
sitähän se halus