Muita, joiden mielestä seksi ihan yliarvostettu juttu. Uskon, että suurin osa teeskentelee pitävänsä sitä tärkeänä.
Kommentit (9)
Minusta seksi on tarkeä osa kahden aikuisen läheisyyttä.
Kai mä olen vain frigidi tms. Ei vaan tee mieli. miestä käy sääliksi. Saa ihan vapaasti kyllä jättää mut jos ei sitä kestä, katsoa pornoa niin paljon kuin sielu sietää. Ehkä se kertoo välinpitämättömyydestä elämään noin muutenkin.
pistin vaihtoon ja nyt panettaa niin ettei mitään rajaa... kuka nyt paskaa ukkoa panisi?
Tuollainen väite on niin rohkea, että siinä menee aivopestyiltä aavee-mammoilta jauhot kurkkuun. Olen kyllä samaa mieltä, että yliarvostettua on vaikka toisinaan ihan kivaa.
Ärsyttää kun äijä tahtoo, helpompi olis olla ilman omassa rauhassa.
Mulle ja mun miehelle seksi ei ole kovin tärkeätä. Yhdessä olemme olleet 8v. Harrastamme sitä silloin tällöin suht pikaisena toimituksena. Meillä ei ole ongelmaa seksin vähyydestä, kun olemme vallitsevaan seksin määräämme tyytyväisiä. Emme myöskään käy vieraissa, emmekä harrasta pornoa.
nimim. aikansa kutakin
Mutta laatu korvaa määrän...
seksi on ihanaa!!
Onko seksielämäsi ollut joskus nykyistä vilkkaampaa, tai suostutko seksiin vain miehen mieliksi? Ottaako miehesi sinut huomioon seksissä (saatko useimmiten orgasmin)?