Ihania kotivaatteita!!
Kaphall on lanseerannut uuden malliston, joka sisältää vain ihania kotivaatteita! Mallisto on nimeltään Soft.
Kävin kokeilemassa vaatteita ja mukaan tarttui kaksi toppia, yhdet joogahousut, yksi kotijakku (tunikamallinen vetskarilla) ja ihanat olohousut, joissa ei aivan täysimittainen puntti (voi nostaa kivasti esim toisen puntin lyhyemmäksi).
Käykää tsekkaamassa, jos etsitte kivoja kotivaatteita! Itse en yleensä löydä kyseisestä kaupasta mitään (ei tyylisiäni vaatteita), mutta tämä Soft kolahti :)
Kommentit (3)
Täytyypä käydä tsekkaamassa. Nyt äitiyslomalla ollessani olen huomannut, että mulla on puutetta kunnollisista kotivaatteista. Kotona tulee hiihdettyä ihan liikaa missä sattuu vanhoissa kamppeissa, jotka joutaisi poistaa kokonaan käytöstä.
KAPPAHL