Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Seksileikin nolo loppu...

Vierailija
14.09.2007 |

Seuraava on käännös L.A. Times-lehdessä ilmestyneestä artikkelista:



" Kun ajattelen asiaa näin jälkeenpäin, niin ymmärrän, että tulitikun sytytys oli suurin virheeni koko jutussa. Mutta minun piti saada hamsteri ulos." Näin kertoi Eric Tomazewski ylilääkärille Salt Lake City palovammojen osastolla.



Eric Tomazewski ja hänen homopartnerinsa Andrew " Kiki" Farnum kiidätettiin akuuttiin seksileikin päätteeksi. Leikki ei ollut loppunut ihan toivon mukaan.



" Pyöräytin paperiputken Kikin anukseen ja lähetin Raggotin - meidän hamsterimme - sisään" , selvitti Eric. " Niin kuin tavallisesti, Kiki huusi ' Armageddon' , joka on meidän signaalimme siitä kun hän on saanut tarpeekseen. Minä yritin saada Raggotin ulos, mutta se ei halunnut tulla. Katsoin putkeen samalla kun sytytin tulitikun. Sammutin myös kattolampun houkutellakseni Raggotin ulos."



Sairaalan puhemies kertoi mykistyneille lehtimiehille mitä tapahtui: " Tulitikku sytytti pienen kaasutaskun, jossa oli suolikaasua. Lieska löi putken läpi sillä seurauksella, että Tomazewskin hiukset syttyivät tuleen ja hän sai palovammoja kasvoihinsa. Kaasutaskun räjähdys sytytti myös hamsterin turkin palamaan syvemmällä suolessa. Tämä sytytti vielä suuremman kaasutaskun, ja kova paine lähetti hamsterin ulos putkesta kuin kanuunan kuulan."



Tomazewski sai toisen asteen palovammoja kasvoihinsa ja hänen nenäluunsa murskaantui saatuaan ulos lentävän hamsterin naamaansa. Farnum sai ensimmäisen ja toisen asteen palovammoja alempaan osaan peräsuolessa.



Artikkelin kirjoittajan kommentteja - kymmenen kammottavinta asiaa tässä jutussa ovat:



- " Minä pyoräytin paperiputken anukseen..."



- " Minä katsoin putkeen..." Anteeksi,. mutta se täytyy olla kuin katsoisi helvettiin kiikarilla. Minä olisin valinnut mieluummin vaikka aurinkoon kiikaroinnin silläkin uhalla, että seurauksena olisi ollut sokeus.



- Hamsteri parka - jolla on täytynyt olla tosi huono kuva siitä miten hamsteri voi elää miehen perseessä.



- Murskaantunut nenä sen johdosta, kun hansteri lentää putkesta suoraan nenään, Voin vain arvata, mutta luulen ettei hamsteri tuntenut itseään ihan " fith for faith" Kikin " rakkauden tunnelissa" käytyään.



- Ihmettelen, mikä saa ihmiset, jotka tekevät tällaista, vielä tunnustamaan kaiken akuutin henkilökunnalle. Itse olisin keksinyt jutun raiskaajajengistä, jotka olivat murtautuneet talooni ja raiskanneet minut tupakansytytinbensiinillä mieluummin kuin olisin kertonut totuuden. Kutsukaa minua vanhanaikaiseksi, mutta en voisi kuvitellakaan katsovani lääkäriä silmiin ja aloittaa kertomaan hänelle: " Tohtori ymmärtää...meillä on pikku hamsteri jonka nimi on Raggot. Eräänä päivänä otimme paperiputken ja..."



- Ensimmäisen ja toisen asteen palovammat anuksessa. Peräpukamat tuntuvat vertailussa varmasti kuin tervetullut kevennys, vai mitä? Miten joku voi suorittaa asiansa tämän jälkeen käymälässä? Pelkään myös pahoin, ett' palavan anuksen haju täytyy sijoittua top 5-listalle maailman hirveimpien hajujen sekaan.



- Ihmiset, joilla on lempinimi Kiki. Nimen täytyy edustaa enemmänkin persoonallisuutta: idiootti, joka lykkää hamsterin perseeseen.



- Mikä sairaala voi pitää kunnoittavalla tavalla lehdistötilaisuuden tällaisesta?



- Tämä tapahtui Salt Lake Cityssä... Mikä näissä mormoneissa on vikana???



=DDDDDDDDDDDD

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
14.09.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Vitun hinttarit voi painua tunkemaan toistensa perseisiin mitä huvittaa , mutta jättäisi eläimet rauhaan.





Juttu olisi voinut olal hauska, ja varmaan ne hintit saa nyt oikein positiivista julkisuutta ja paljon uusia kavereita mutta mä sanon että hyi vittu mitä oksettavia perverssejä paskoja.

Vierailija
2/4 |
14.09.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

kai niilläkin nyt vähän itsekunnioitusta on, siistejä eläimiä

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
14.09.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

harvemmin mormonit julkihomoja on, tuskin nämäkään

Vierailija
4/4 |
14.09.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

snopes piste com tietää

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yksi kaksi kaksi