Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Kevään reimatecin takkeja missään...?

28.07.2007 |

Oisko joku tietoinen, saako mistään enään tämän kevään reimatecin takkeja, esim. gazelle tai joku sen suuntainen ja koko noin 116cm?

Kiitos jos joku tietäis vihjata:)

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
30.07.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

osaisko kukaan vinkata, pliis...?

Vierailija
2/4 |
30.07.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Soita Tapiolan Sokokselle, siellä oli aika paljon Reiman välikausitavaraa, koska ale oli asusteissa vain 20 % ja haalareissa sekä takeissa 30 %. Osa housuista ei ollut edelleenkään alessa.

Jotain vaaleanpunaisia takkeja arvelen nähneeni, mutta en katsonut niitä tarkemmin. Ainakin Reima Casualin persikkajäätelön värisiä takkeja oli muutama. Reimatec:n niitä kauniita turkoosi-hiekka- välikausihaalareita oli molemmissa väreissä; valkoisella salamalla ja vaal.vihreällä yläosalla.

<br>

Stockkalla on varmaan myös ko. takkeja, jos vain suostut maksamaan ovh-hinnan! Eivät alentaneet niitä ollenkaan, kesäalessa myytiin vuotta 1,5 vuotta vanhoja malleja. Tilaavat pyynnöstä lähimpää liikkeeseen, jos vaan jostain Stockan myymälästä löytyy.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
30.07.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

on reimatecin takkeja vielä aika hyvä valikoima. En tosin tiedä minkä nimisiä takit ovat, joten voivat olla vääränlaisiakin.

Vierailija
4/4 |
31.07.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kiitos Fui ja siha!!

Vinkkejä otan edelleen vastaan:) Toinen reimatecin takkimalli, jota vaaleanpunaisesna etsiskelen, on nimeltään okapi, jos joku tietäis missä niistä olisi vielä myynnissä ja vinkkaisi??