MItä yhteistä on Susan Ruususella, Helena Koivulla ja Saana Airtolalla?
Jokainen on sairaan huomion kipeä, ja haluaa pönkittää omaa olematonta uraansa kiukuttelemalla omia valintojaan.
Kuinka tavallista tämä onkaan Suomalaisissa naisissa?
Kommentit (12)
Se on kyllä outo ominaisuus. Miksi olette happaman katkeria?
Kun elämä ei menekkään niin kuin sarjoissa, sitä voi tietenkin yrittää vääntää toimittajien avulla oikeaan suuntaan mutta se ei taida onnistua.
Eihän noiden kenenkään mainitsemasi naisen sukunimi ole Suomalainen. Mitä helevettiä sinä taas sönkötät ja väität heitä Suomalaisiksi?
Voin kertoa salaisuuden;
Ne sarjat eivät ole todellisuutta. Vaan keksittyjä kuin sadut.
Ei muuta omaa, kuin tuulen huuhtoma perse. Täysin pers'aukisia tapauksia. Miksi nuo eivät mene oikeisiin töihin?
Vierailija kirjoitti:
Ketä noi edes on.
Susan oli Matti Vanhasen hoito.
Tässä on tulos kun opetetaan lapsille koulusta lähtien ettei tarvitse ottaa vastuuta omista valinnoistaan. Aina on syy jossain muualla. Lapset pers***ee poliiseille ja opettajille, ottakaa vastuuta kakarat, lähtekää pois koulusta, lähtekää karkuun poliisia, ja kun käy huonosti , älkää valittako.
Helena Koivu on kylläkin virolainen.
Kaikkien suosikkisarja on Gold Rush?