vyöhyketerapeutti tampereelta tai lähiympäristöstä.
suositeltaa hyvää vyöhyketerapeuttia tampereelta tai lähiympäristöstä.
Kuukauden ikäinen vauva on melkoinen ähistelijä ja murisija, ilmeisesti vatsaa vääntää. Noin vartti tissittelyn jälkeen alkaa vääntelehtiä naama punaisena. Kaikki tipat kokeiltu tuloksetta joten apua hakisin nyt vyöhyketerapeutilta.
Myös muita neuvoja masuvaivoihin saa antaa!
Kommentit (3)
Hoitola Heijastetta Pyynikintorin lähellä.Mukava täti paneutui meidän ongelmaan ja tulosta syntyi :)
Me käytiin Anne Lahtisella useampaan otteeseen viime syksynä ja tänä keväänä. Anne Lahtinen otti silloin vielä vastaan Medika Novassa.
Näin jossain ilmoituksen, että ottaa vastaan nykyään Puutarhakadulla (16 b) ajanvaraus puh. 040-568 2058
Suosittelen! Anne Lahtinen on refleksologi eli on käynnyt ihan kunnon koulutuksen, ei mitään lyhyttä kurssia. Anne hieroo koko kehoa, ei pelkkiä jalkapohjia, joten on paljon tehokkaampaa. Kannattaa ainakin valita kunnon koulutuksen ja kokemuksen omaava. Lisäksi Anne käyttää kunnolla aikaa, muistaakseni 45 min menee yhdessä hoitokerrassa. Toiset kuulemma hieroo vaan 15 min. Meillä ainakin lapsi oppi nauttimaan hieromisesta.
Ihan vielä vinkiksi, että ei kannata luovuttaa jos tulokset ei näy heti. Me käytiin viisi kertaa tyytymättömyyteen, sitten vielä myöhemmin uniongelmiin. Muistaaseni kolmannen kerran jälkeen meni takapakkia, mutta sen jälkeen parannus oli huima. Viides kerta käytiin ihan varmuuden vuoksi.
Tulepa kertomaan kenet valitsit!
on vauvoille vyöhyketerapiaa, sijaitsee Tampellan alueella.
http://www.medikanova.fi/