Lue keskustelun säännöt.
Alue: Aihe vapaa
Osaisko joku sanoa mitä on hintaa kaksinkertaisilla pikkuleivillä?
28.05.2007 |
Tein 170 ylioppilas pikkuleipää. Eikä ole vaakaa millä punnita. Mitähän suunnilleen maksais kpl siis ihan leipomossa, siitä hinnasta olis sit helppo vähän laskea omatekoisten hintaa.
Kommentit (0)
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Alue: Aihe vapaa