Kävin värianalyysissä - Olen lämmin syksy!
Olen tyytyväinen tulokseen, oli mukava kokemus. 🌺🏵💐
Kommentit (17)
Olen ajatellut, että olis kiinnostavaa käydä. Itse olen analysoinut, että olisin pehmeä syksy. Tied häntä. Olitko sä yllättynyt tuloksesta?
Jaa. Mä olen jäinen pohjoisnapa, itse päättelin.
Olisi ihana mennä ja olen pitkään suunnitellutkin, mutta en halua pistää vaatekaappia uusiksi niin olen vielä odotellut. Ei tietysti tarvitsisi, mutta pelkään että alkaa sitten ne "väärän" väriset vaatteet näyttää omaan silmään pahalta. Oletan itse olevani joku keväistä.
Samoin kun AP. Punaiset hiukset ja ruskeat silmät
Missä ootte käyneet? (Helsinki)
Ja paljon maksaa? Kannattaako?
Täyttä skeidaa. Olen nähnyt, kuinka muka ammattilaiset tekevät analyysin. Värit eivät ole sopineet lainkaan. Jonkun kalvakkaan naisen iholle ja hiuksille väitetään sopivan ihan järkyttävät värit, sen näkee kaduillakin ja joka paikassa, että värianalyysissä on käyty. Kaikki yhtä harmaata massaa !
Missä tuollaisen väri analyysin voi tehdä ja paljonko maksoi, ap?
Minunkin pitää käydä värianalyysissä jotta voi miellyttää asiakkaita enemmän.
T: kelatäti
Vierailija kirjoitti:
Vierailija kirjoitti:
295 euroa.
Ihanan halpaa
T: työtön
Ei maksa mitään, jos haet kirjan kirjastosta ja olet ehdottoman rehellinen värien suhteen.
Paljonko maksoi?