Mies, jos olet kiinnostunut naisesta vietteletkö paljon?
Kommentit (10)
Vierailija kirjoitti:
Mitenkä mies viettelee?
Nyt hyvänen aika. Opettele. Naiselle kauniita sanoja ja kehuja, tuo olo että hän on juuri sinun kanssasi turvassa ja maailman kaunein
Kyllä viestittelen ja paljon, tietysti edellyttää että vastapuoli on myös yhtälailla kiinnostunut, yksipuoliseen en lähde ollenkaan vaan se loppuu välittömästi. Oikeasti kiinnostunut/rakastunut ihminen haluaa olla yhteydessä eikä pelaa mitään pelejä tai ole "vaikeasti" tavoitettava. Heti jos pelit alkaa niin minun mielenkiinto loppuu välittömästi.
Meitsi viettelee ihan täpöillä, isken jatkuvasti silmää ja nuolen aistillisesti seksikkäitä hunajahuuliani, kutsuen naaraan tähän ikiaikaiseen rakkauden tanssiin.
Mitä klähmäämään ja lääppimään. Suoraan asiaan vaan! Hyvä siitä tulee👍 (ja pieniä vauvoja)
Vierailija kirjoitti:
Meitsi viettelee ihan täpöillä, isken jatkuvasti silmää ja nuolen aistillisesti seksikkäitä hunajahuuliani, kutsuen naaraan tähän ikiaikaiseen rakkauden tanssiin.
Sama suomeksi p0rn0 sivujen kommenttikenttä saa kyytiä kun isket tietokoneen näytölle silmää kun kiim0iss@si nuolet huuliasi ja kutsut näytöllä olevia tyttöjä tanssiin jota sinun käsi käy pöydän alla.
Enpä ole ehtinyt edes tapaamaan ihastustani kevään jälkeen, joku viesti vaihdettu. Milloin mitäkin estettä, välillä puolisokin esteenä jos ei muuta reissua yms...kesä on kiireistä aikaa.
Yritän noudattaa vastavuoroisuutta. En lähettele viestejä toisensa perään ilman että minulle vastataan. Toisaalta vastaan, jos olen saanut viestin.