Vasemmistolaisuudesta
Vaikea ymmärtää vasemmistolaisia miehiä ; taistelevat aatteellisesti luonnonlakeja vastaan. Ymmärrän hyvin, että luuseri äänestää vasemmistoliittoa, luuseri menee luuseri miekkariin saadakseen säälistä pillua jne. Mutta millainen ihminen haluaa olla luusereiden keisari vasemmistoliiton äänitorvi? Näyttää keskisormea poliisille, maalata kännissä graffiteja seinään jne. Ja koko homman takana on ajatus että niille jotka ei halua käydä töissä pitäisi sosialisoida työssäkäyviltä vielä parempi elämä + kaikille matuille kaikki hyvä konsanaan.
Naisiin tietysti vetoaa tuollainen kapinointi ja heikkojen sääliminen jollain perverssillä tavalla (koska todellisuudessa naiset ei tunne sääliä tai armoa vaan etsivät aina kovinta kullia) , (kaunotar ja hirviö dynamiikat), joten näiden kieltämisestä tulee koko vasemmistolaisuus naisten hyvesignalointi on mahdollistanut tämän ilmiön jonka avulla esim. Arhuri ratsastaa vaalivoitosta toiseen. Jokainen nainen jonka pitäisi valita vaikka Häkkäsen tai Arhinmäen välistä kumman ottaisi lastensa isäksi 99% valitsisi Häkkäsen. Se on luonnonvalintaa.
Kommentit (2)
Sä kirjoitat, ap, hämmästyttävän pitkiä virkkeitä varhaisteiniksi? Ei ne jutut koululaitoksen huonoudesta taida joka kohdassa ollakaan totta?
Aamen!