Sofia Virta on Suomen kaunein nainen
Kommentit (17)
Onhan hän kaunis, mutta tasapainoton luonne pilaa kaiken.
Vierailija kirjoitti:
Onko isot tissit? Hyvä pylly?
Ei ole.
On ekologinen, aloittanut jo maatumisen. Sitä tässä kehutaan.
Sofia Virta voisi mennä läpsimään jonkun lesbon peppua seksiklubilla. Saisi positiivista somenäkyvyyttä.
Tai mennä itse läpsittäväksi.
Anteeksi vaan mutta kaukana siitä,on toki nätti mutta kun avaa suunsa luulot karisee.
Hyvännäköinen, fiksu ja itsenäinen nainen.
Eli kokkaripersujen pahin painajainen. Eipä siis ihme, että media masinoitiin tähän naurettavaan, myötähäpeää herättäneeseen "kohuun". Kaikki keinot yritetään käyttää vaaran poistamiseksi pelilaudalta.
Ilmankos suominaiset eivät nykyään menesty missikisoissa jos toi on kaunein 🤦
Sofia, tuo oman elämänsä Sanna Marin
Kaunis on, mutta se ei vihreitä enää pelasta, vaikka juuri sitä tässä nyt yritetään. Tämä taikatemppu meni kyllä ihan penkin alle ja kannatus laskee laskemistaan.
Ei herätä niitä kiinnostuksi sitten yhtään. Keskinkertainen kaikilta osin, paitsi omaa rikollistyylisen ja valehtelevan mielen. Joltain osin muistuttaa mesoamisillaan Trumppia.
Vihervasemmistolaiset ovat älylliseltä tasoltaan heikkoja, mutta muuta kuvittelevat itsestään. Ovat muiltakin piirteiltään alataso sakkia,vaikka muuta itsestään kuvittelevat: esim.kokoomuksen kansanedustaja joutui myymään omakotitalonsa ja muuttamaan pois, kun vihervassut uhkailivat jatkuvasti.
Sohvi bikineissä olis upea näky 😚
Blondien kasvot on kuin valkoinen kopiopaperi. Blondit joutuvat piirtämään kasvoihinsa meikeillä naaman.
Ilman meikkiä blondit on kuin tyhjä paperi.
Tyylikäs