Lue keskustelun säännöt.
jos saisit tehdä mitä haluat niin
15.05.2007 |
mitä se olisi? Jos siis sinulla olisi vapaat kädet tehdä partnerillesi mitä haluat?
Tämä vaan tuli mieleen kun meillä taas keskusteltiin suuseksitä kuukautisten aikana.
Kommentit (6)
" kidutin" taas viimeksi kaikenlaisilla kivoilla jutuilla mistä tiedän että pitää
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
että eiköhän tuo mies ole kaikenmoista kivaa jo saanut kokea mun kanssa... ;) sama pätee toistepäin.
Meillä ei taas puhuta lainkaan fantasioista, koska muuten vaimo saattaa ottaa herneen nenään.
Sen joka saa suuseksinkin tuntumaan siltä kuin nurmikolla makais ja nuoleskelis sitä. Ja pthyi just ku pääsee pthyi tunnelmaan niin pthyi taas on suu pthyi tännä pthyi karvoja.
Ensinnäkin olisi kiva jos voisi joskus vaikka edes kerran vuodessa suostua painamaan b-rappuun. Pornon katsominen yhdessä olisi myös tosi ihanaa.
Haluaisin että hän olisi " kovaotteisempi" tai ainakin asenteeltaan sellainen panomies että ottaisi ja minä saisin vikistä.
Luulen että sitten se vanha peto tulisi esiin minustakin ja toimisin niin kuin ennenkin. Nyt se tiikeri sisällä nukkuu ja tuntuu että musta on tullut " estoinen" tylsän seksin harrastaja :(