Osaan kyllä kirjoittaa hyvin jos haluan
Tässä raakaversio.
Emilia mietti olisiko mitenkään mahdollista, että hänen kaikki puhelut olisi jotenkin kaapattu viime vuosina?
Olihan hän huomannut, rttä kovin laajamittainen gang stalkin oli ollut käynnissä jo vuosikymmeniä ja mukana aivan varmasti ensinnäkin joitain valtaapitäviä, kuten myös otain outoja hihhuli ryhmiä.
Kuitenkin laajalla verkosto,la mahdollistettiin ujuttautu inen kaikkialle etukäteen, missä hän asioi. Piti olla vaan tieto mihin menossa ja koska ja jengiin osallistuvat järjestrttiin paikalle.
Hän tiesi että ilman todisteita turha yrittää esittää noin älyttö iä väitteitä, mutta hän tirsi olevansa oikeassa. Muuten ei olisi onnistunut ne jutut, mitä oli järjestetty.
Se että useassa paikassa, jopa terveydenhuollossa ei ollut mitenkään sattumaa, kenen juttusille hän kulloinkin oli joutunut, se oli ilmiselvää.
Asioista oli saanut kyllä varmasti vihiä jo muutkin, kun tekijäjoukoidsa olevat ja selväähän oli, että tuskin motiiveja tuohon toimintaan oli kerrottu totuudenmukaisesti. Ei varmaan läheskään kaikki olisi silloin lähteneet mukaan, rikoksiskkn kun mukana koko jutussa ja törkeitä sellaisia.
Uskomstonta, mutta ei rakettitiedettä. Tarvittiin vaan tarpeeksi hulluja osallistujia ja henkilöitä, joilla ,shdolliduus mm. teknisesti tai suhteilla toteuttaa asiat käytännössä.
Kun varaat jonkun ajan joko puhelimella tai netillä, sen kaappaa gang stalking taho, joka hoitaa sitten oikean varauksen kenelle haluaa.
Asimppeli as that.
Ei Emilia yritäkään väittää, että kaikki mukana mutta pääsee lähinnä vain niiden juttusillr, ketkä on mukana.
Ihmeellistä leikkiä, sillä onhan kyseessä kuitenkin myös törkeät rikokset, mitä ei oikein leikkinä voi kukaan pitää. Sellaisia, mistä ollut suunnatonta haittaa Emilialle ja jopa hänen lapsilleen ja läheisilleen.
Siis mitä olisi pitänyt tehdä? Hehheh parasta oli; Emilian mielestä Antaa tehdä törkyrikoksia niin paljon kun haluaa. Katsotaan kauan jatkuu. Saa lisää materiaalia kirjaan kiitos.
Häpeä se on tekijöille, ei Emilialle ollenkaan, varsinkin kun vaikka hän ei voi nimetä syyllisiä välttämättä, tietävät useat keistä kyse kun hän näistä jutuista kertoo. Jonkun mielestä siis tyhmä kun leikki mukana? Mielestäni päinvastoin Niin, siis oikeuttako olisi pitänyt yrittää etsiä itse rikollispaskojen taholta? Buhahaa, paras vitsi aikoihin. Perheasioita vaan? Ei muuten ole .
Luuliko Jotkut, että hän ei tiedä mm. sabotoinnrista mitä tehty? En myhäilisi ollenkaan, sillä nehän on törkeitä rikoksia olleet suurin osa Olisi hyvä ollut ottaa kuva tai äänittää ja pistää nettiin. Esim. sieltä HUS toimipisteistä. Todennäköisesti jopa osa nimistä väärennetty, että itse sairaskertomuksista ei ole todisteeksi syyllisten kiinnisaamiseksi. mutta ihanaa kun muut saa tietää, että tällaista Suomessa!
Ei taida Suomen poliisia kiinnostaa terveydenhuollossa suoritetut törkeät rikokset ei?
No ei Emiliaa ihmetytä, sillä olihan selvää ollut kauan aikaa, että valtaapitäviä mukana sekä koti- että ulkomaasta.
Hilpeää olla tuollaisem kohteena.
Valitettavast törkeää vanhojen ukkojen ja akkojen pervoilua ja rikoksiakin, että siinä mielessä, vaikka jännää että ei paljon kukaan ole joutunut vastaavien törkytekojen uhriksi, melko vastenmielistä on koko gang stalking touhu ollut.