Unelmahäät: parissa tunnissa edellinen perhe-elämä pakettiin
Jotkut ne ei jää liikoja ihmettelemään:
"Jennin tapaaminen sai aikaan sen, että Aleksi päätti lopettaa suhteen puolisonsa kanssa. Hän ilmoitti löytäneensä toisen naisen.
– Osittain varmaan shokkinakin tuli. Hyvin nopeaa se juttu meni ohitse, ja aika nopeaa jatkettiin omaa elämää. Pari tuntia oli kriittisin aika."
https://www.seiska.fi/katso/varattu-sulhanen-iski-silmansa-naiseen-paiv…..
Kommentit (13)
Siis hyi mikä limanuljaska. Ei tollasta voi edes mieheks kutsua, tosimies ei noin toimi.
Samalla tavalla löytynee seuraavakin nainen
Maestro itse alapeukuttamassa avausta?
Millä rahoilla nää pyörittää tota palettia?Lauma lapsia, matelijahuone, rempattava talo, 1 työssäkäyvä duunari, jolla rööki palaa.
Vierailija kirjoitti:
Ihme ettei matkalla alttarille nähnyt jotain vielä parempitissistä ja vielä ehtinyt vaihtaa morsiantakin.
🤣🤣🤣
Eilen tuli uusinta. Kyllähän tuommoisen naisen takia jo kannattaa lähteä lätkimään. Kaunis kuin mikä.
Alexin eksä oli ainoa, joka tässä kaupassa voitti.
Vierailija kirjoitti:
Eilen tuli uusinta. Kyllähän tuommoisen naisen takia jo kannattaa lähteä lätkimään. Kaunis kuin mikä.
Minkä näköisiä naisia sun porukassa pyörii jos tuo on "kaunis kuin mikä". Ei herranjestas!
Olisi kyllä kamalaa jos olisi miehenä tuollainen läähättävä apina. Apina näkee uuden banaanin ja apina menee.
Aika riskin ottaa nainen. Itse miettisin ihan jo omia lapsiani, en ikinä kuuna päivänä toisi noin epävakaata miestä omien lasteni elämään. Lapsethan noissa kuvioissa aina eniten kärsii, kun leikitään kotia aina milloin minkäkin uuden tissiparin kanssa.
Mihin ne päiväkodin pihalla leikkivät lapset meni? Kotiinsa kattomaan ku äiti "juttelee" uuden bonusiskän kans?
Miksi pitää tulla oikein julkisuuteen kehumaan kuinka tökerö on ollut ja hieroa vasten exän naamaa omaa petollisuuttaan? Exähän se viaton on ja hyvä kun pääsi moisesta eroon mutta silti, itse en ehkä haluaisi että televisiossa ja lehdissä expuoliso kehuu kuinka unohti minut sillä sekunnilla kun näki toisen naisen tissit ja oma suhteemme päättyi muutamassa tunnissa, tuskin se ex edes tiesi että mies pyöri tykkäilemässä Tinderissä ja keräili siellä tykkäyksiä. Olisivat tyytyväisinä kahden omassa onnessaan(?) ja jättäisivät muut rauhaan.
No ei hirveän luotettavalta moinen hame(tai tissi)sankari vaikuta.
Ihme ettei matkalla alttarille nähnyt jotain vielä parempitissistä ja vielä ehtinyt vaihtaa morsiantakin.