Ihana ja upea Viivi Pumpanen
Viivi on aina ollut lempparini. Hän on mukava, sanavalmis, älykäs ja monitaitoinen. Hän omaa erinomaiset vuorovaikutustaidot, mikä ei päde läheskään kaikkiin tunnetuihin henkilöihin. Viiviltä löytyy myös nöyryyttä ja hän osaa nauraa itselleen. Ei ole täynnä itseään toisin kuin monet muut tunnetut henkilöt. Ja naamavärkkikin on Viivillä enemmän kuin kunnossa. Kaunis, viehättävä ja ihastuttava kuin mikä. Viivi on kaikin puolin miellyttävä ja esimerkillinen roolimalli, josta sietäisi monen ottaa mallia.
Kommentit (4)
Pumpanen on käsittämättömän pieni rääpäle ottaen huomioon, että joskus valittu missiksi. Ei tuollaisella ulkonäöllä pärjää suurissa mittelöissä. Ihme, että saanut jotain juontokeikkoja misseilynsä jälkeen, miilähän edellytyksillä.
Pumppaska on esiintynyt Duudsonien kanssa useissa yhteyksissä. Hän oli mukana ainakin
Posse-ohjelmassa, jossa hänet nähtiin muun muassa Duudsonit-Jarnon tekemässä piilokamerakällissä. Pumpanen on poseerannut myös Duudsonit-Jarpin kanssa kuvauksissa. Hän taitaa olla aika supliikki nainen, kun on pääsyt mukaan noin moneen projektiin? Huumori kohdillaan.
Mua sanottiin joskus hänen näköiseksi :D
Juu mutta pitää olla kaksimetrinen miljonääri että Viivi kelpuuttaa . En ymmärrä miksi kauniita naisia on keksitty edes. Kai nornimiesten kiusaamiseksi .