Onko muita naisia jotka nimenomaan nauttii toisten naisten seurasta?
Yleensä miesten kanssa asiointi ja juttelu vie energiat tai jopa aiheuttaa monien päivien vitutuksen jälkeen päin. Mutta naiset jotenkin saa omankin energian nousemaan ja mielen piristymään. Ei tietenkään kaikki naiset mutta noin niinku suurimmaksi osaksi näin.
Kommentit (7)
Vierailija kirjoitti:
Lesbo
No jaa. Itse tulen hyvin toimeen miesten kanssa ja viihdyn monien miesten seurassa. Olen enemmän femme kuin maskuliininen. Toki naistenkin seurassa on mukavaa :)
Lesbo
Onhan näitä, vähän liikaakin. Valitettavasti.
Lesbobileet Helsingin Sörnäisissä ovat niin suosittuja, että kaikki eivät mahdu sisään.
https://www.hs.fi/helsinki/art-2000011773867.html
Täällä naisten palstallahan me ollaan.
Kulin tavallaan. Asenteella on iso merkitys. Itse viihdyn paljon paremmin miesten seurassa. On helpompaa, rennompaa ja nimenomaan ei ime mun energioita kun ei tarvi jauhaa ja päivitellä joutavia ja lätistä muiden asioista ja suhteista.
N39
Täh, ei ole kun kaikki me inhotaan toisiamme! :D
Tottakai nautin naisten seurasta, mitä ihmettä. Eikö nykypäivänä ihmisillä normaalisti ole ystäviä?
Minulle toiset naiset ovat yleensä kiltimpiä, huomaavaisempia ja vastavuoroisempia kuin miehet. Miehen kanssa jos koittaa keskustella niin menee usein siihen, että hän puhua pulputtaa eikä ole lainkaan kiinnostunut sitä mitä itse sanon.
Totta kai! Pidän työkavereistani, ja parhaat ystäväni ovat naisia.