Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Eikö sellaisetkin ihmiset olisi saaneet jäädä lapsettomiksi, joiden lapset ovat vaikeasti allergisia?

Vierailija
29.04.2007 |

Minua säälittää sellaiset lapset, jotka eivät pysty oikeastaan mitään syömään ja ovat allergisia kaikille eläimille ja pölyille. Olisivat saaneet jäädä tulematta tänne kärsimään. :(

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
29.04.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

mistä tuommoinen asenne? eihän lapsi joka ei ikinä maistanut esim jäätelöä osaa sitä kaivatakaan. Ja kunhan oppii elämään allergiansa kanssa niin ei ole kipuja ja elämä hymyilee. Aika rumasti kirjoitit, olitko oikeesti tuota mieltä?

Vierailija
2/4 |
29.04.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Sitten sen vois vaikka 23 rvkolla keskeyttää, kun sillä lapsella olisi melko todennäköisesti maito-muna-vilja allergia ja lisäksi eläin ja siitepölyallergia?

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
29.04.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

taidat olla kovin nuori???

Vierailija
4/4 |
29.04.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

Abortti ollaan valmis hyväksymään kevyissäkin vammoissa, siksi että lasten nähdään kärsivän niistä. Kuitenkin kun puhutaan allergioista jotka varmasti vaikuttavat lapsen elämään paljonkin, tuntuu abortti yhtäkkiä julmalta.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yksi seitsemän seitsemän