Eivätkö naiset tajua että pillun nuolun vaatiminen on kova vaade?
Pillusta tulee kusta, verta, hajua, kaikkia epämääräisiä eritteitä ja sen on persaukon vieressä. (|) >P
Kommentit (34)
Miksi kyselet? Ethän sinä ikinä pääse kenenkään kanssa tekemisiin. Et ole päässyt etkä tule pääsemään. Miksi siis jankkaat asiasta mikä ei kuulu sinun elämääsi?
Kasiluokalla tulee sitten tarkemmin noita juttuja ap:llekin.
Vierailija kirjoitti:
Mä en mitään pillua pelkäävää hiirtä halua lähellekään.
Miksei hirviöpilluasi saa pelätä?
Mies, joka ei suostu naisensa pyynnöstä huolimatta nuolemaan pillua, saa vastaavasti olla koko elämänsä ilman suikkaria.
Höpö höpö. Kyse on miehen etuoikeudesta. M51
Voi kuule. Minusta se on oksettavaa.
Vierailija kirjoitti:
Mä en mitään pillua pelkäävää hiirtä halua lähellekään.
Tämä :D
Normaali heteromies haluaa nuolla, ja jos ap olisi joskus harrastanut seksiä niin ymmärtäisi ettei se peniksen ottaminen suuhun/kurkkuun ole välttämättä myöskään pelkästään mukavuusalueella tapahtuvaa toimintaa.
Onneksi siihen hommaan ei ole lakisääteistä pakkoa
Niin, homot ei tykkää nuolla pillua..
Pill*n suusekstaaminen on ihan eri asia kuin joku jortikan imutus, aivan eri tason suoritus, AP on oikeassa.
Sitten ei imetä munakaan. Reilu peli.
Vierailija kirjoitti:
Höpö höpö. Kyse on miehen etuoikeudesta. M51
No, minusta se on mukavaa. Tiedoksi alanuolittajalle. Mutta jos ditä p i l l u a pelkää, niin kai se on kamalaa. M51
Olen kala allergikko ja yx ukko sai kielisyövän tuossa juuri papillooma viruksesta
Kyllä mun kumppni pitää sitä korkeana kunniana että saa haudata naamansa sinne.
Mä en mitään pillua pelkäävää hiirtä halua lähellekään.