Kuinka moni nainen haaveilee lisämiehestä? Siis kahdesta yhtäaikaa?
Itseäni siis miehenä on alkanut kiinnostaa tuo toisen miehen osa. Olisi kiihottavaa nähdä livenä naisen nauttivan kahden miehen käsittelyssä..
Kommentit (3)
N. 20-25 prossaa tutkimuksen mukaan. Oma vaimoni kuuluu noihin, ja kivaa on ollut. Ollaan siis harrasteltu mmf kimppaa toisinaan.
Mikä siinä kiihottaa?
Tiedän joitain miehiä, jotka harrastavat tuollaista jopa oman vaimon/tyttöystävän kanssa, mutta mun on ehkä vähän vaikea ymmärtää mistä siinä on kyse?
Eivät siis ole mitään ns. cuckold-tyyppejä, vaan tasaväkisesti yhdessä panevat jonkun toisen miehen kanssa sitä omaa naista. Toki joillain myös pienimuotoisia seksibileitä, että vähän kaikki panee kaikkia ja silloin tuollaisia hetkiä, mutta joo en ehkä oikein hiffaa.
Meillä ei haaveilla yhtään mistään, mutta lehtikalamme on alkanut saalistaa muita kaloja akvaariossa. Päätimmekin hankkia suuremman akvaarion.