HKI yliopisto opiskelijat vaativat, että suomalaiset yliopistot katkaisevat kaiken yhteistyön israelilaisten yliopistojen kanssa kanssa.
Kommentit (7)
Iranissa ja Kiinassa van gitaan kid utetaan ja ta petaan mm kristittyjä tai uiguureja Kiinassa ja silti ei nämä yliopiston puliakat vastusta heidän tulemistaan Suomeen tai yliopistoon? ei welcome al lah ! come to r ape us!
takana varmasti lespolaiset feministit HKI teologisesta, he ovat ihmiskunnan saastaa ja perkele
Nyt olisi Suomen ja koko EU:n katkaistava kaikki suhteet Israeliin, Intiaan, Kiinaan, Yhdysvaltoihin, Etelä- ja Pohjois-Koreaan Venäjän lisäksi.
No siinähän sitten vaativat.
Laitetaanko kaikki yhteistyö poikki myös Kiinan kans. Kiinassa on keskitysleirejä. Arviot vangeista 1 - 3 miljoonaa.
Vierailija kirjoitti:
miksi suomalaiset ovat noin idiootteja varsinkin yliopistossa että vastustetaan Israelia muttei irania tai Kiinaa? taustalla vasemmistopimberot ja propalestiinapellet
Kumpaan ryhmään Sinä kuulut?
miksi suomalaiset ovat noin idiootteja varsinkin yliopistossa että vastustetaan Israelia muttei irania tai Kiinaa? taustalla vasemmistopimberot ja propalestiinapellet