Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Muistonne ekoista kerroista kun käytitte kondomia

Vierailija
10.11.2025 |

Monilla on varmasti muistissa jotain siitä, kun on tullut ekaa kertaa käyttäneeksi kondomia, osa seksikumppanin kanssa ja osa takuulla myös itsetyydytykseen liittyen. Olisi kiva lueskella erilaisista kokemuksista ja sähläyksestä kondomien kanssa nimenomaan ekaa kertaa kokeillessanne aikanaan.

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
10.11.2025 |
Näytä aiemmat lainaukset

Laukesin jo sitä paikalleen rullatessa.

Vierailija
2/4 |
10.11.2025 |
Näytä aiemmat lainaukset

19 - vuotiaana kortsu hajosi huomasin sen pois ottaessa. Siinä tyttöystävän kanssa jännitettiin lopputulosta.  Ei tullut raskaaksi ja tyttöystävä lähti toisen matkaan. 

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
10.11.2025 |
Näytä aiemmat lainaukset

tyttö oli kokeneempi ja pyysi että saisi laittaa  kortsun paikalleen mutta en antanut kun pelkäsin ruikkivani ennen aikojaan, mutta kuitenkin itse laittaessa laukesin jo..

Vierailija
4/4 |
10.11.2025 |
Näytä aiemmat lainaukset

7 vuotiaana löysin vanhempien 5 vuotta vanhentuneet kumit kaapista. Siitä noin 6 vuotta eteenpäin ihmeteltiin kaverin kanssa makukondomeita. Ja 18 vuotiaana käytin säännöllisesti kumia sen aikaisen tyttöystävän kanssa. 

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yksi neljä kaksi