Kaikki 70-lukulaiset. Millaista oli kasvaa Janina Frostellin tissien varjossa? Muistatteko viela sen ajan, kun ko. rintapari koristi aina vkonlopun looppeja - vielapa molempien
lehtien ja yhtaikaa? Ei ole oikein ilmaantunut korvaavia herkkuja tilalle vielä. Toisaalta jos Janina nyt imettää niin sittenhän ne on entistä isommat. Mahtaako tuoda näytille lehtiin, mitäs luulette?
Kommentit (6)
Ja on vieläkin - en kokenut eläväni ' Janinan varjossa' , päinvastoin, lukioystävättäret piikittivät ja kateuksissaan haukuivat minkä jaksoivat, ja minähän tyttö tiesin, mistä kenkä puristaa...pulleista rinnoistani...:-)
Olen pienirintainen, b-kuppi ja joskus kadehsin isoja rintoja mutta sitte tulee mieleen ne miltä ne näyttää ilman vaatteita niin ei kiitos. Ja millaset ne on mummona, hyh. Iha järjettömät pussit. Kiinteät mielummin..
Mut Janinalla on kyl iha lölleröt..
Ei tarvinnut kateellisena katsella. Itselläni myös hyvät rinnat, kauniit kasvot (pienempi nenä kuin Janinalla! Sorry vaan!), hyvä takamus ja olin/olen hoikka.
Ainakin mä (-72) olin jo aikalailla aikuinen, kun JF rupesi esittelemään rintojaan. Olen nähnyt hänet livenä Sokoksella, kaunis oli ja kroppa tautisen upea.
T: Nahkapussi
pidän omistani paljon enemmän ;) (kuin myös mieheni)