Miehet, mikä transnaisissa kiinnostaa?
Mieheni katselee paljon transnaisia (kalut tallella) pornossa, mutta ei osaa sanoa mikä heissä vetoaa. Olen kysellyt, että pitääkö heitä parempana kuin syntyjään naisia, mutta väittää ettei.
On bi puolta hänessä,mutta naiset kiinnostaa vain romanttisesti.
Mut siis niin, mikä transnaisissa kiihottaa?
Kommentit (9)
Ai vaikka munat roikkuu jalkovälissä?
Ja miksk preferoida heitä suhteessa synt.naisiin?
Itseä ei lainkaan kiehdo. Luultavasti outous ja erikoisuus kiehtoo niitä jotka kiihottuu. Jos olis pakko harrastaa seksiä peniksellisen kanssa, valkkaisin ihan jonkin miehekkään jantterin.
Kalulla varustettu ei kiihota lainkaan, pornossakin vaihdan muuhun jos vahingossa osuu tuollainen kohdalle. Valmiiksi operoitu kiihottaisi ihan vaan kokemuksena.
Koska ovat suomalaista naista naisellisempia
Aikoinaan kehitysvammaisina syntyneitä esiteltiin sirkuksissa, nykyään kirurgisesti ynnä hormonaalisesti vammautettuja TV:ssä ja polnossa. Kai niissä jokin kiehtoo ainakin sairasta mieltä.
Miehesi on varmaan panseksuaali eli ihan kaikki sukupuolet käy.
En tiedä. Minua vaan masentaa kun tuntuu, että itse en kelpaa.
Heidän naiseus varmastikin.