Team Kongo
Susanna Penttilän uusin Onlyfans-tempaus on Team Kongo, jossa molemmat pojat ovat bokserimalleja. Vaikuttaja sanoo leikkisästi, että Team Kongo -videoita kuvatessa tapahtui niin sanotusti keihästyksiä.
Se kertoo siitä, että on vähän sellaista järeämpää menoa. Vähän kuin ajaisi Ferrarilla, Penttilä vihjaa nauraen.
Minkälaisia ajatuksia herättää?
Kommentit (11)
25cm x 2, toinen seivästää annaalia ja toinen pimpsukkaa.
Minkälainen ihminen katsoo juuri tällaista pornoa ja maksaa siitä?
Vierailija kirjoitti:
Myötähäpeää lähinnä Penttilän puolesta, että tuollaisia asioita kertoo julkisuuteen. Mutta tuohan se lisää rahaa tilille kun kaikki pervot maksaa tuon nähdäkseen.
olen pervo, muttei kiinnosta vttuakaan, ilmaiseksi näkee 1000x kiihottavampaa
Miksi Penttilä äänestää kokoomusta ja osallistuu näin rikolliseen ihmiskauppaan rahtaamalla Suomeen villi-ihmisiä?
Kongosta tulee mieleen, että Saksa lupasi Kongon (missä timanttikaivoksia) siirtomaaksi Suomelle, jos Saksa olisi voittanut toisen maailmansodan. Ei ole vitsi.
No sodassa kävi miten kävi ja ei saatu Kongoa, mutta lopulta "saatiin" n e e k e r e i t ä tänne.
Jonossa, lempeästi ohjastettuna hakkuriin kaikki asianomaiset.
Ottaakohan Sussu suoraan kakkosestaan suikkiin, ois kiva tietää..
Tuttua hommaa, itse käyn kerran vuodessa lomalla kongossa ja vastaan tullut kaluja jotka ovat olleet noin 20-32cm.
T. Marjatta 53v.
Jollain tavalla åitää elanto hankkia. Jos ei eväät muuhun riitä, niin sitten team Kongo on ainoa vaihtoehto.
Miksikohän silakat ei nyt puutu asiaan?
Perinteinen iso tissinen blondi kyseessä. Maine ei ole tuulesta temmattu.
Myötähäpeää lähinnä Penttilän puolesta, että tuollaisia asioita kertoo julkisuuteen. Mutta tuohan se lisää rahaa tilille kun kaikki pervot maksaa tuon nähdäkseen.