Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Tsempatkaa mua vaa'alle

Vierailija
02.08.2025 |

Tänään ei, mutta huomenna aamusta. Olen käynyt vaa'alla edellisen kerran vuosi sitten ja yllättävän viiden kilon painonnousun vuoksi en uskaltanut enää punnita itseäni. Olo oli silloin laihtunut eikä lihonut. Nyt olen lihonut ja olokin sen mukainen. Kauhea vaakapainajainen.

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
02.08.2025 |
Näytä aiemmat lainaukset

Menet nyt vaan sinne. Kohtaa tosiasia. Painat sen minkä painat joka tapauksessa, kävit vaa'alla tai et. Ja näytät samalta, tiedät itse sen numeron tai et tiedä. Petät vain itseäsi. Eikä sun tarvitse kenenkään kertoa sitä, teet tiedolla sitten mitä itse päätät.

Vierailija
2/3 |
02.08.2025 |
Näytä aiemmat lainaukset

Jos olo on oikeasti lihonut ja toivot muutosta, päätät huomenaamulla lempeästi, että tämä on nyt se "all time high", josta on suunta vain alaspäin. Ja alat käydä vaa'alla vähintään pari kertaa viikossa.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
02.08.2025 |
Näytä aiemmat lainaukset

Epäilen vahvasti että varmin tapa laihduttaa on punnita painonsa joka päivä samaan aikaan.

Vaaka ei valehtele. 

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme yksi kuusi